Meie tellimused toimetab kohale usaldusväärne turuliider DPD (www.dpd.ee). Meil on hea meel tõdeda, et üle 99% meie saadetistest jõuab klientideni ilma häireteta.

Tarneaeg

Meie e-poest tellitud kaup toimetatakse kohale reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. 

Tarneviisid

  1. DPD kuller toimetab kaubad tellimuses määratud aadressile kohale tööpäevadel.
  2. Kui eelistad tellitud kaubale endale sobival ajal järele minna, on võimalik tellida kaup ka DPD Pickup pakiautomaati. Lähima pakiautomaadi saad valida tellimuse vormistamisel.  DPD Pickup pakiautomaadid töötavad iga päev ööpäevaringselt. Kaubale saad seega järele minna endale sobival ajal.

Pakiautomaati saab kauba tellida vaid juhul, kui tellimuse pakend mahub DPD Pickup pakiautomaadi kappi ning selle kaal ei ületa 31,5 kg. Kui tellitud kaup ei mahu ühte pakki, võtame kliendiga tarne osas ühendust (mitme paki korral võib lisanduda täiendav postikulu.)

Saadetise jälgimine veebis

Kõiki DPD kulleriga või pakiautomaatidesse saadetud saadetisi saab veebis alates nende väljasaatmise hetkest jälgida. Saadetise hetkeasukohta ja teekonda saab jälgida aadressil www.dpd.ee.

Teade kohale saabunud saadetise kohta

Kui pakk on DPD Pickup pakiautomaati kohale jõudnud, saadab DPD saajale SMS-sõnumi, mis sisaldab paki kättesaamiseks vajalikku uksekoodi. See kood tuleb sisestada pakiautomaadi ukse avamiseks.

Saadetise ladustamisaeg

Saadetist hoitakse DPD Pickup pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates saadetise saabumise teatest. Saabunud saadetisest teavitab DPD SMS-sõnumiga, mis sisaldab paki kättesaamiseks vajalikku uksekoodi. Paki saab pakiautomaadist kätte üksnes selle koodi abil. Palun hoia uksekoodi alles, kuni oled kauba kätte saanud. Kui saadetisele ei tulda järele 7 kalendripäeva jooksul, tagastatakse see meile.

UGI CODE