Mis on küpsised?

Küpsised (ingl.k. cookies) on lühike tekstiteave, mille veebisaidid paigutavad neid sirvivate kasutajate arvutitesse või muudesse seadmetesse. Sõltuvalt brauserist salvestatakse see teave kas väikestesse üksikutesse failidesse või ühisesse küpsiste faili, mida erinevad veebisaidid salvestavad.

Küpsiseid kasutavad paljud veebisaidid üle kogu maailma. Küpsiseid saab seadmesse paigutada ainult siis, kui selle seaded seda lubavad.

Küpsiste kasutamine veebilehel www.ugikodas.ee

UAB Jokado Projektai veebilehtedel kasutatakse küpsiseid selleks, et teha kindlaks, kas sellest seadmest on juba meie veebilehti külastatud, tehtud toimingute meelde jätmiseks (nt veebilehe keele valimine), kõige asjakohasema teabe edastamiseks ning üldistatud andmete kogumiseks veebisaidi külastatavuse statistika kohta.

Meie veebisait kasutab järgmisi küpsiseid:

Küpsis

Kirjeldus

Kehtivusaeg

session cookie Võimaldab kasutajal lehe külastamise ajal seal kiiremini navigeerida 1 kuu pärast brauseri sulgemist
has_js Määrab, kas kasutaja brauser toetab JavaScripti programmeerimiskeelt Kohe pärast brauseri sulgemist
s_cc Jäädvustab külastatavuse statistikat Kohe pärast brauseri sulgemist
s_ev21 Jäädvustab külastatavuse statistikat 5 aastat pärast brauseri sulgemist
s_sq Jäädvustab külastatavuse statistikat Kohe pärast brauseri sulgemist

Meie veebilehte sirvides nõustud küpsiste salvestamisega oma arvutisse või muusse seadmesse. Oma nõusoleku saad igal ajal tühistada, muutes veebibrauseri seadeid ja kustutades salvestatud küpsised. Selle kohta leiab teavet brauseri abilehtedelt:
Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
Safari

Info turvvalisus

Kaitseme UAB Jokado Projektai veebilehe külastajate kohta kogutud andmeid hoolikalt nende ebaseadusliku töötlemise eest.

IP-aadressid

UAB Jokado Projektai veebilehe haldamisel kasutatakse selle külastajate arvutite IP-aadresse. IP-aadress on ainulaadne kood, mis tuvastab võrgus oleva arvuti.

Vastused küsimustele

Kui Sul on siin esitatud teabe kohta küsimusi, palun võta meiega ühendust e-posti aadressil info@ugicode.ee.

 

UGI CODE